O nas

“Taniec to pasja, uczy nas życia szczęśliwym bez względu na wszystko!”

Polly Art Academy to zespół pasjonatów pragnących przekazywać nabytą wiedzę i doświadczeniea innym. Jesteśmy Studiem Tańca zrzeszającym instruktorów tańca z całej Polski.

Nasza oferta kierowana jest do dzieci od 3 roku życia przez dzieci szkolenie, młodzież oraz dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Od zajęć Akademii Przedszkolaka, Baby Baletu, Baletu, Modernu, Jazzu, Show Dance, Improwizacji&Stretchingu przez Tap Dance- step amerykański, Gimnastykę dla Przedszkolaków, Akrobatykę&Gimnastykę, Salsę oraz Bachatę, Reggaeton, Street Dance do zajęć Pole Dance, Aerial Hoop, Fit Baletu, Fit Dance, Lady Dance – Burleska, Fit Ball oraz Taniec 31 + .

Naszą misją jest umożliwienie dzieciom rozwoju oraz stworzenie alternatywy dla komputeryzacji dzisiejszych czasów. Promowanie aktywnego stylu życia i wychowania poprze taniec. Jak i aktywizacja osób dorosłych poprzez zajęcia dla nich kierowane.


Nasza kadra

“Mogą mówić, że jes­teśmy wa­riata­mi. Jed­nak my żyje­my całym ser­cem, ma­my pas­je, am­bicje, marze­nia… I chcemy się nimi z Wami dzielić!”

 Ewa

Ewa Mędrzycka

– jest bardzo dokładna i wymagająca, dba o najmniejsze szczegóły. Jak sama mówi tańczy od zawsze, taniec jest jej największą pasją oraz miłością. Ewa pierwsze sukcesy osiągała w jednym z zespołów tańca nowoczesnego w Opolu, uzyskując tytuły wicemistrzowskie w kategorii Disco Show na zawodach ogólnopolskich. Była tancerką oraz współzałożycielką grupy taneczno- pokazowej „Blow Dance”. Tańczyła na wielu pokazach,  eventach oraz programach i galach telewizyjnych między innymi takich jak: Eska Music Awards, Hity na czasie, Reality Show BAR, Jaka to Melodia, Festiwal Opolski, Pytanie na śniadanie i inne. Mogliśmy oglądać ją w TVP1, TVP2, Polsat, TVN. Jest uczestniczką II edycji programu You Can Dance – brała udział w warsztatach w Buenos Aires. Odkrywając pole dance, odkryła swoją kolejną pasję. Jak wspomina nie wyobraża sobie życia bez tańca.

 karolina

Karolina Sawicka

– jest osobą bardzo pogodną i zawsze uśmiechniętą, przy czym bardzo zaangażowana, jej pasja jest zaraźliwa. Ukończyła studia na kierunku Taniec, ze specjalnością tancerz – choreograf, a także Pedagogikę Tańca w Łodzi. Wcześniej uczęszczała do ogniska baletowego, jednocześnie próbując swoich sił w innych technikach i jeżdżąc na różnego rodzaju warsztaty taneczne. Występowała również jako tancerka zespołu rewiowego oraz w jednej z łódzkich grup pokazowych. Kilka lat temu odkryła pole dance, który stał się jej kolejną pasją. Nieustannie uczęszcza na liczne warsztaty oraz szkolenia ciągle rozwijając swoje umiejętności. Nie poprzestała na pole dance, obecnie pilnie rozwija się w aerial hoop.

 monika

Monika Kiermasz

– to osoba pełna pasji i energii, na jej zajęciach nigdy nie będziesz się nudzić. Jest dyplomowanym instruktorem tańca jazzowego (dwuletni instruktorski kurs kwalifikacyjny w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie). Nie poprzestała na jednym stylu tanecznym. Ciągle szkoli się w innych technikach na warsztatach u pedagogów z Polski, jak i poza jej granic między innymi modern, balet. Jest absolwentką AWF Katowice o specjalizacji taniec. Monika to tancerka Teatru Bezpańskiego (spektakle: Pieces, Back to the roots, Neverland Finding) oraz tancerka grupy pokazowej Flash (różnego rodzaju show taneczne, burleska). Ponad to instruktor fitness nowoczesne formy gimnastyki, pilatesu oraz ćwiczeń siłowych.

 Natalia

 

Natalia Skibińska

– moc endorfin, to mało powiedziane. Zajęcia z Natalią to ciężka praca oraz wspaniała zabawa .Natalia to żywiołowa ,energiczna i zarażająca optymizmem absolwentka studiów licencjackich na kierunku fizjoterapia w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu oraz studiów magisterskich na Politechnice Opolskie. Jest również praktykującym na co dzień instruktorem Nordic Walking, uwielbia pracę z ludźmi, jej celem jest by kursanci wychodzili z jej zajęć zadowoleni oraz naładowani pozytywną energią.

 Lila

 

Liliana Bojarska

– tańczy od 10 roku życia, brała udział w licznych zawodach oraz mistrzostwach w Polsce i za granicą. Uczestniczyła w wielu festiwalach oraz spektaklach min. w spektaklu pt.”W 80 dni DOOKOŁA ŚWIATA STU LATACH” choreografii Maćka Florka, “Gleby” zwycięzcy I edycji “You Can Dance – Po prostu tańcz!”. Ukończyła studia I stopnia Pedagogika o specjalności: Edukacja Kreatywna z Medialną, które umożliwiają prace z dziećmi w wieku szkolnym. Odbyła praktyki zawodowe w Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki. Ponad to trenuje Crossfit od 2013 roku. Uczestniczyła zawodach m.in: Leśnica Throwdown 2016 w kategorii Rx Women, gdzie zdobyła 1 miejsce, I edycja Runmaggedon w Warszawie 2 miejsce na 95 kobiet oraz w I zawodach amatorów CrossFitRedWing w Opolu gdzie wywalczyła 1 miejsce. Ukończyła „Kurs z podstaw akrobatyki sportowej”

 Dominika

 

Dominika Merta

– to energiczna optymistka. Podczas zajęć stawia na precyzję oraz technikę wykonywanych ćwiczeń. Zwraca uwagę na każdy szczegół, dzięki czemu zajęcia są wymagające. Ponad to jest cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Dominika rozpoczyna studia na kierunku „Dietetyka” na Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej. Po za pilatesem Dominika kocha taniec, głównie style jazz dance oraz modern dance. Niejednokrotnie uczestniczyła w warsztatach tanecznych oraz Mistrzostwach Polski, jak i świata.

 Dominika Gabryś

 

Dominika Gabryś

– rozpoczęła przygodę z tańcem w wieku 6 lat, uczęszczała na zajęcia taneczne raz teatralne. Próbowała swoich sił w tańcu towarzyskim zdobywając pierwsze miejsca na Turniejach Ogólnopolskich. W wieku 12 lat zetknęła się z Jazz Dance, Modern Dance oraz Balet. Do dnia dzisiejszego style te są jej największą taneczną miłością. Ciągle rozwija się biorąc udział w licznych warsztatach i turniejach. Do jej osiągnięć należą między innymi: 1 miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Tanecznym BALLO w Żorach, 1 miejsce na Turnieju Tańca Nowoczesnego TOP we Wrocławiu kat. Show Dance w latach 2017 i 2018. 2 miejsce na Pucharze Polski w Tańcu Nowoczesnym kat. Performing Art Improvisation. I wiele innych. Jak sama mówi, taniec jet jej całym życiem. Pozwala odciąć się od rzeczywistości, lepiej poznać samego siebie oraz niesamowitych ludzi z pasją. Według niej tańczyć może każdy, a na rozpoczęcie przygody z tańce nigdy nie jest za późno.

 Paulina

 

Paulina Korgól

– to młoda, pozytywna i otwarta osoba, zarażająca pasją. Paulina od 10 lat jest mażoretką i cheerleaderką. Może pochwalić się dwukrotnym tytułem Mistrzyni Świata Tańca Mażoretkowego. Ponad to wielokrotnie zdobywała tytuły Mistrzowskie w występach solowych podczas Mistrzostw Polski oraz Europy. Trenowała akrobatykę pod okiem najlepszych trenerów w kraju, dzięki czemu może przekazywać swoją wiedzę oraz pasję młodszym pokoleniom. Uwielbia pracować z dziećmi i młodzieżą, a każdy najmniejszy sukces swoich podopiecznych celebruje jak własny. Na co dzień studiuje dietetykę w Państwowej Wyższej Szkole Medycznej w Opolu.

 Remik

 

Remigiusz Bielecki

– to osoba, która wszystkich zaraża uśmiechem i sympatią do tańca. Jego największą pasją jest salsa, bachata, tap dance, hip hop oraz popping. Wywalczył tytuły Mistrzowskie na zawodach krajowych w Tap Dance Solo oraz Salsa Shine Duo oraz II Wice Mistrzostwo Polski w Salsie Solo. Jest także finalistą Mistrzostw Europy (6 miejsce) w technice Tap Dance. Dla niego bycie tancerzem to za mało. Ilość pozytywnej energii, którą ma do przekazania przekracza wszelkie wyobrażenia. Na co dzień jest inżynierem, tańczy by rozwijać swoją pasję. Z łatwością przekazuje wiedzę swoim kursantom. Na zajęciach emanuje optymizmem i pozytywną energią. Ma fantastyczne podejście do najmłodszych, a starsi wychodzą z jego zajęć ze słowami “kiedy kolejne zajęcia”.

 Ricki

 

Riccardo Recanati

– pochodzi z Włoch, w Polsce mieszka od 2009 roku. Jest właścicielem wrocławskiej szkoły tańca Fly Dance Academy oraz liderem międzynarodowej grupy tanecznej Universo Salsero Dance Company. Ricardo jest choreografem oraz instruktorem specjalizującym się w Salsie – New York, L.A., Puerto Rico i Cuban Style. Oraz Bachacie – Sensual, Dominicana, Fusion i Cabaret. Posiada również duże doświadczenie w innych stylach: Afro/Cuban, Rumba, Pachanga, ChaChaCha, Son Cubano, Reggarton, Merengue oraz Rueda de Casino.Od wielu lat uczy na międzynarodowych festiwalach oraz warsztatach w całej Europie. Brał udział w zawodach oraz konkursach zdobywając między innymi : Mistrzostwo Włoch FIDCI w Salsie L.A. Oraz N.Y. Styles. Sędziował zawody w Polsce oraz za granicą miedzy innymi w Lithuania.